İletişim
Türkçe English

Biz Kimiz?

...
Biz Kimiz?
Biz Kimiz?
BİZ KİMİZ
BİZ KİMİZ

Yeşil Grup Enerji firması elektrik ve teknoloji alanlarında uzman kadrosuyla hizmet vermek için 2019 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Dünyada kullanım oranı gittikçe artan yenilenebilir enerji sektöründe ARGE çalışmalarına ağırlık vererek ülke ekonomimize katkı sağlamaktadır.

Elektrik enerji ve taahhüt sektöründe uzun yıllar hizmet veren bir kadro ile kurulmuş olan firmamız akabinde çevre problemleri konusunda teknolojik çözümler sunan firmaların bayiliğini almıştır.

Ülkemizde çevre problemleri konusunda ARGE faaliyetinde bulunan firmalar ile beraber çalışarak işletmelerinizin sorunlarını son teknoloji ve en uygun maliyetle çözmeye devam etmektedir.

VİZYON - MİSYON

Dünya’da kullanımı oranı hızlı bir şekilde artmaya devam eden yenilenebilir enerji sektöründe müşteri memnuiyeti ve temiz çevre sloganlarıyla pazardaki payını arttırmak istemektedir.

Dünya'da artan tüketim kültürü, hızlı bir şekilde kaynakların azalmasına neden olmakla birlikte ortaya çıkan en önemli konu atık ürünleri en uygun maliyetle tekrar kullanıma kazandırmaktır. Bu kapsamda firmamızın amacı atık suların en verimli ve kullanabilir şekilde hizmete sunulmasını sağlamaktır.

Firmamız enerji ve çevre problemleri için teknolojik ürünler ile yüksek verimlilik sağlayarak hem ülkemizde hem de yurtdışında faaliyetlerini arttırarak devam ettirmektedir.