İletişim
Türkçe English

Element DabCln

...
Element DabCln
Element DabCln

İşletmelerde ve konutlarda temizlemesi en zor yerlerin başında yemeklerin yapılmış olduğu mutfaklardır. Yemek yaparken oluşan kokunun yanı sıra etrafta oluşan yağ kalıntılarını temizlemek çok büyük zaman almaktadır. Oluşan bu kirler ise ne yazık ki insan sağlığına zararlı olan kimyasallar ile temizlenmeye çalışılmaktadır. Kullanılan kimyasallar en başta insan sağlığını tehdit ederken; temizlenen yüzeylerin zarar görmesine de neden olur.

Elemenet DabCln çevre dostu formülü ile yoğun yağ ve kir biriken yerlerde rahatça kullanabilirsiniz. Element DabCln çevreci ve ekolojik bir ürün olması nedeniyle insanlara ve çevreye herhangi bir zarar vermez. 

 

 

Element DabCln;

  • Mutfaklarda oluşan yoğun kir ve yağ biriktiren temizlenmesi zor (davlumbaz gibi) yüzeylerde kullanılarak hızlı ve kolay bir temzilik imkanı sağlar.
  • Tüm mutfak yüzeylerinde rahatça kullanılabilir.
  • Durulanması kolaydı ve yüzeylerde iz bırakmaz.
  • Elemnet Milk kullanılmadan önce yüzeylerde Element DabCln ile temiznlemesi uygundur.
  • Ekolojik bir ürün olup ÇEVRE DOSTUDUR.

Bireysel ve ticari işletmelerdeki mutfaklarda rahatça kullanabileceğiniz Element DabCln ekolojik ve çevre dostu olması nediniyle kullanıcıya zarar vermez. Zararlı kimyasalları hayatınızdan çıkarark kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz. 

Not: Alüminyum yüzeylerde kullanılmamalıdır. 

İletişim Formu